Liels paldies par auskariem. Sabina (2 gadi) un viņas mamma

Man zem acīm ir veidojumi zem ādas, kas līdzīgi mannas putras graudiņiem, tādi bumbveidīgi, apaļi. Es mēģināju viņus izspiest, bet tie ir cieti, nenāk ārā. Tad es padurstīju tos ar adatu, bet liekas, ka esmu izdarījusi vēl sliktāk, palika sarkani, plīsuši kapilāri laikam. Baidos izdarīt vēl ļaunāk. vai varat man palīdzēt?

Vistcamāk, tie ir miliumi. Tie var uzrasties nepareizas vielmaiņas rezultātā. Nekādā gadījumā tos nedrīkst spiest ārā, vai durstīt ar adatu mājas apstākļos, lai neienestu infekciju. Dodieties pie mūsu kosmetologiem, tie ātri, professionāli un bez sāpēm Jums palīdzēs no miliumiem tikt vaļā. Un pie reizes Jūs nokunseltēs, ko darīt mājas apstākļos, lai miliumi neuzrastos no jauna.

Man ir strijas uz gurniem. Zinu, ka nekādi losjoni un krēmi man nepalīdzēs no viņām tikt vaļā. Agrāk man bija liekais svars, bet tad es ļoti ātri notievēju un rezultātā ieguvu defektu. Esmu gatava izmēģināt visus iespējamos variantus.Apzinos, ka pilnībā tikt no stijām vaļā nav iespējams, bet kaut mazliet mazināt viņas varētu?

Protams pilnībā atbrīvoties no strijām nav iespējams, Jums ir taisnība. Bet mums ir laba pieredze striju samazināšanā. Tādos gadījumos ļoti labi palīdzēs augstas koncentrācijas augļu skābes, kā arī šķidrā slāpekļa aplikācijas. Bet šo procedūru jāveic pirms aktīvās saules, vai sauļošanās. Tas tāpēc, lai neuzrastos šajās vietās pigmentāciju.

Labdien. Nezinu ko darīt...manam bērnam uzradušās kārpas, uz pēdām un rokām. Sūdzās, ka ļoti sāpīgi staigāt...Esmu jau izmēģinājusi visus iespējamos līdzekļus, ko piedāvāja aptiekā...nekas nepalīdz! Aptiekā man ieteica, ka jūs varētu ātri tikt no viņām vaļā ar slāpekļa palīdzību. Kur un kā to var izdarīt?

Labdien. Kriodestrukcija (piesaldēšana ar šķidro slāpekli) - "piededzināšana" ar šķidro slāpekli. Šī metode ir ļoti vienkārša, nesāpīga, neizraisa rētveida ādas izmaiņas. Nav kontakta ar asinīm, līdz ar to nav iemesla uztraukties par inficēšanos ar vīrusu. Kārpu iznīcināšana ar šķidrā slāpekļa palīdzību. To uzliek uz kārpas ar tampona palīdzību, kas ir piestiprināts pie koka kociņa. Piesaldē kārpu 10-30 sekunžu laikā. Kārpa kļūst balta un plakana, savukārt aptuveni pēc stundas tās vietā izveidojas burbulītis, kas saglabājas 5-7 dienas, pakāpeniski izžūstot. Plēvīte pilnībā pazūd pēc 2 nedēļām, atstājot gaiši rozā pleķi. Kārpu likvidēšana, izmantojot šķidro slāpekli, rada perfektu kosmētisku efektu. Aukstums savā ziņā "dzēš" labdabīgo veidojumu, pēc procedūras neko neatstājot. Dažādos gadījumos, lai likvidētu kārpu pilnībā, ir nepieciešami vairāki seansi. Pēdu kārpām nepieciešams ilgstošāks kurss - vairākas piesaldēšanas ar 13-14 dienu intervālu. Mūs var atrast A.Saharova 8, tel. 28681118 vai Stirnu ielā 8-153, Valeo centrā tel. 67598726

Sakiet ludzu, elektroepilacija lidz 50 matiem - cik ilgu laiku aiznem? Paldies

labdien. aptuveni 10-15 min

Добрый день! Скажите, пожалуйста, по поводу лечения демадекоза к вам можно обратиться?

Да. Мы имеем большой опыт в лечении Демодекоза. Вам стоит обратиться к нашему доктору и найти решение Вашей проблемы.Uzdot jautājumu

Jūsu vārds
E-pasts
Kam
Jautājums
eXTReMe Tracker