Kārpu likvidēšana Kriodestrukcija ar šķidro slāpekli

No visām ādas problēmām tieši kārpas ir tās, kas izsauc riebuma sajūtas. Tās ir nevīžības, netīrības sinonīms (atcerieties, kā bērniem mēdz teikt - neaiztieciet krupi, dabūsiet kārpas). Kriodestrukcija (piesaldēšana ar šķidro slāpekli) - "piededzināšana" ar šķidro slāpekli. Šī metode ir ļoti vienkārša, nesāpīga, neizraisa rētveida ādas izmaiņas. Nav kontakta ar asinīm, līdz ar to nav iemesla uztraukties par inficēšanos ar vīrusu. Kārpu iznīcināšana ar šķidrā slāpekļa palīdzību. To uzliek uz kārpas ar tampona palīdzību, kas ir piestiprināts pie koka kociņa. Piesaldē kārpu 10-30 sekunžu laikā. Kārpa kļūst balta un plakana, savukārt aptuveni pēc stundas tās vietā izveidojas burbulītis, kas saglabājas 5-7 dienas, pakāpeniski izžūstot. Plēvīte pilnībā pazūd pēc 2 nedēļām, atstājot gaiši rozā pleķi. Kārpu likvidēšana, izmantojot šķidro slāpekli, rada perfektu kosmētisku efektu. Aukstums savā ziņā "dzēš" labdabīgo veidojumu, pēc procedūras neko neatstājot. Dažādos gadījumos, lai likvidētu kārpu pilnībā, ir nepieciešami vairāki seansi. Pēdu kārpām nepieciešams ilgstošāks kurss - vairākas piesaldēšanas ar 13-14 dienu intervālu.

Visa veida liekā apmatojuma likvidēšana: gan tumšo, gan gaišo, gan plāno, gan rupjo, jebkurā ķermeņa daļā.

Elektroepilācija ir pati efektīvākā liekā apmatojuma likvidēšana jebkura ķermeņa daļā. Procedūra ļauj likvidēt gan tumšus, gan gaišus, gan smalkus matiņus. Katra matiņa saknē matiņa augšanas virzienā tiek ievadīta adata, pa kuru ar pedāļa palīdzību tiek padota strāva. Sakne tiek bojāta un matiņš tiek izņemts. Procedūras ātrums atkarīgs no krāsas un apmatojuma biezuma. Vidējais rādītājs 10 min. laikā var likvidēt līdz 50 matiņiem. Tā kā tiek iznīcināts konkrētā matiņa folikuls, jau pēc pirmās procedūras matiņi ataug būiski mazāk, un tieši no iznīcinātā folikula – un tie vairs nekad neataugs! Procedūru periodiskums ir atkarīgs no matiņu augšanas ātruma. Matiņa garums, kurš nepieciešams, lai noteiktu tā augšanas virzienu, ir 0,2 cm.

„Kosmētiskais remonts” problemātiskai sejas ādai Ultraskaņa, kombinētā, manuālā sejas tīrīšana.

VacuStep - īsākais ceļš līdz skaistai figūrai! Tikai no 11 līdz 14 martam -30% uz abonementu (Abonementu var izmantot līdz 31.05.2015)

Ja spoguļa atspulgs jūs vairs nepriecē, bet mīļākās bikses sāk spiest un nevēlas taisīties ciet uz vidukļa... tad ir laiks pievērsties savai figūrai.
Nekādas diētas, badošanās vai sporta zāles.
Izvēlies VacuStep - īsākais ceļš līdz skaistai figūrai! <
Tikai 20 nodarbības vakuuma trenažierā VacuStep un tavu figūru apskaudīs visas draudzenes.
Paspēj noķert atlaidi!
Tikai no 11 līdz 14 martam -30% uz abonementu
Abonementu var izmantot līdz 31.05.2015
Pirmā nodarbība BEZMAKSAS!

MĪĻŠ SVEICIENS SIEVIEŠU DIENĀ!

Mums nav dāvanu priekš Jūsu virtuves... Mums ir dāvanas tieši priekš Jums!!! Ne katra sieviete būs laimīga saņemot dāvanā sieviešu dienā pannu vai stikla tīrāmo līdzekli, bet katra sieviete būs laimīga saņemot skaistuma salona apmeklējumu!

JAUNUMS !!!

Bessāpīgs 2 ausu ļipiņus caurduršana ar 2 "pistoles", kopā ar uzstādīšanu tūlītējās medicīnas auskari.
- Strādājam ari ar mazākajiem bērniem.
- Ir 2 sertificēti meistari, kuri strādā ar Jūsu bērnu.
- ( Tikai uz A. Sahapova iela - 8)

Uzacu korekcija un krāsošana + barojošā maska lūpām. Tikai 5.00 Euro (izmantošanas laiks līdz 20.03.2015.g) Izteiksmīgāka un sakoptāka sejiņa!

Viens no ”liktenīgās sievietes” noslēpumiem noteikti ir acu skatiens. Par laimi, mūsdienās tas vairs nav jādara pašai ar ogli – pastāv iespēja uzticēt acis profesionāļiem un iegūt noturīgu uzacu formu un krāsu, kas liek sejai izskatīties koptai un vaibstiem – izteiksmīgiem! Uzacu formu un acu skaistumu šeit izcels ar tieši Tavai individualitātei piemērotu uzacu un skropstu krāsas toni.
Lieliska iespēja izcelt Jūsu actiņas un uzacis ar skaistas formas un krāsas palīdzību! Pateicoties uzacu krāsošanai un korekcijai Jūsu sejiņa kļūs izteiksmīgāka un sakoptāka.
Uzacu korekcija varētu būt īpašī aktuāla tiem, kuri labprāt vēlētos ar kosmētisko palīdzību slēpt kādu uzacu defektu – piemēram:
- rētas;
- uzacu spalviņu plānumu;
- vai to vispārēju trūkumu, kā rezultata uzacis vienkārši nākas uzzīmēt.
Uzacu krāsošanai paredzētās krāsas veidotas uz minerālu bāzes pamata un neizraisa alerģiskas reakcijas!

Tikai priekš Jums! Momentālā personas pārveidošana ar 6 posmu zīda procedūru par puscenu, tikai 21.50€ (43€) (izmantošanas laiks līdz 20.03.2015.g)

- Procedūrā ir iekļauts:
- dziļā tīrīšana,
- ādas tonizēšana,
- pīlings un ādas masāža ar zīda kokoniem,
- zīda koncentrāts,
- trīsslāņu maska izgatavota no dabiskā zīda
-hromoterapīja
Zīdvērpēja kokons ir universāls un efektīvs veids, kā attīrīt ādu un noņemt atmirušas ādas šūnas. Lieliska alternatīva, ka attīrīt ādu ar pīlingu vai skrubi! Piemērots visiem ādas tipiem

eXTReMe Tracker